O firmie

 

 

Firma Apiko została założona w 1990 roku w Wejherowie. Na początku swojej działalności firma zajmowała się głównie produkcją damskiej odzieży wierzchniej, którą sprzedawała na terenie całej Polski. Z czasem działalność rozszerzyła się o sklep stacjonarny w Wejherowie. Po wielu latach zmieniliśmy profil naszej działalności i zaczęliśmy produkcję spodni damskich. Przełomowym momentem była dla firmy produkcja spodni z tak zwanej Bengaliny. Tkanina ta cechuje się dużą elastycznością i wytrzymałością przy czym jest bardzo atrakcyjna wizualnie. Modele Anna i Aniela są produkowane od prawie 10 lat i mają swoje grono stałych klientek.

Naszym głównym celem jest produkcja i sprzedaż odzieży w której Kobiety czują się swobodnie i atrakcyjnie, oraz, która będzie służyć im jak najdłużej.

Oprócz produkcji prowadzimy od ponad 25 lat sklepy stacjonarne w Wejherowie. Obecnie posiadamy „Sklep Apiko” z odzieżą damską oraz „Sklep Ulica7” z odzieżą męską. W naszych sklepach oprócz wyrobów naszej produkcji oferujemy kolekcje z różnych firm polskich i europejskich. Staramy się aby każda kolekcja była ponadczasowa, wykonana z dbałością i z dobrych tkanin. Oferujemy rzeczy takie jakie sami chcielibyśmy kupować i nosić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl